ENDURO Timing - Contractor License                    2/10/2018 - 4:14 PM
                     2018 UCO Indoor Open - 2/10/2018                     
                       Oklahoma-Mosier Indoor Track                       
 
Event 18  Men 4x400 Meter Relay
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Southern Nazarene  'B'                              3:32.90           
     1) Ta'Shun Richardson              2) Lakeem Christmas               
     3) Jeremy Mason                    4) Jacob Gutierrez                
  2 Oklahoma City  'A'                                  3:43.60           
     1) Trey Cole                       2) Cabe Killingsworth             
     3) Kyle McKinley                   4) Ryan Nielsen                   
  3 Ut-Tyler  'B'                                       3:50.45           
     1) Mack Hamilton                   2) Ed Miller                      
     3) Zachary Tucker                  4) Jace Seymour                   
  4 Ut-Tyler  'C'                                       3:58.91           
Section  2                                                                
  1 McMurry  'A'                                        3:26.70           
     1) Aaron Webb                      2) Michael Limones                
     3) Jacob Williams                  4) Sean Germany                   
  2 Langston  'A'                                       3:28.42           
     1) Edwin Williams                  2) Cinque Sambula                 
     3) Devonta Trotter                 4) Bryan Vinson                   
  3 Southern Nazarene  'A'                              3:28.57           
     1) Myles Anderson                  2) Andra Richardson               
     3) Xzavion Hunter                  4) Wendell Allgood                
  4 Southwestern (Kan.)  'A'                            3:33.71           
     1) Tommy Secord                    2) Keegan Gregg                   
     3) Zac Reed                        4) Tomunci Whitfield              
  5 Ut-Tyler  'A'                                       3:39.95           
     1) Collin Rippy                    2) Mark Phillips                  
     3) Damarion Greenwood              4) Grayson Lawrence               
  6 McMurry  'B'                                        3:44.01           
     1) Logan Swires                    2) Tiyoshi Hopes                  
     3) Levi Jaramillo                  4) Tanner Wright                  
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 McMurry  'A'                                        3:26.70   2       
     1) Aaron Webb                      2) Michael Limones                
     3) Jacob Williams                  4) Sean Germany                   
  2 Langston  'A'                                       3:28.42   2       
     1) Edwin Williams                  2) Cinque Sambula                 
     3) Devonta Trotter                 4) Bryan Vinson                   
  3 Southern Nazarene  'A'                              3:28.57   2       
     1) Myles Anderson                  2) Andra Richardson               
     3) Xzavion Hunter                  4) Wendell Allgood                
  4 Southern Nazarene  'B'                              3:32.90   1       
     1) Ta'Shun Richardson              2) Lakeem Christmas               
     3) Jeremy Mason                    4) Jacob Gutierrez                
  5 Southwestern (Kan.)  'A'                            3:33.71   2       
     1) Tommy Secord                    2) Keegan Gregg                   
     3) Zac Reed                        4) Tomunci Whitfield              
  6 Ut-Tyler  'A'                                       3:39.95   2       
     1) Collin Rippy                    2) Mark Phillips                  
     3) Damarion Greenwood              4) Grayson Lawrence               
  7 Oklahoma City  'A'                                  3:43.60   1       
     1) Trey Cole                       2) Cabe Killingsworth             
     3) Kyle McKinley                   4) Ryan Nielsen                   
  8 McMurry  'B'                                        3:44.01   2       
     1) Logan Swires                    2) Tiyoshi Hopes                  
     3) Levi Jaramillo                  4) Tanner Wright                  
  9 Ut-Tyler  'B'                                       3:50.45   1       
     1) Mack Hamilton                   2) Ed Miller                      
     3) Zachary Tucker                  4) Jace Seymour                   
 10 Ut-Tyler  'C'                                       3:58.91   1